Zapis z jednani predstavenstva klubu Silicon Hill ze dne 04.11.2009

--------------------------------------------------------------------------------
Zápis schůze představenstva klubu Silicon Hill, Studentská unie ČVUT
--------------------------------------------------------------------------------

Datum: 4.11.2009
================

Přítomni:
---------
Předseda.: Jiří Dostál (Jirak)
Místopředseda: Jakub Andr (Xylem)


Centrála:
Petr Hodač (Hody)
Ondřej Mašek (iC)
Martin Chloupek (Maverick)
Tomáš Čižínský (Číža)

CKZ1:
CKZ2: Radek Beňo (Seth)
CKZ3: Pavla Slezáková (ČarodějkaPS)
 
Blok 2: Petr Hovorka (petaa)
Blok 3: Jan Laška (Jeniik)
Blok 4: Jaroslava Vidnerová (Jarka)
Blok 5: Eliška Konečná (Elishka)
Blok 6: Miloslav Mikulčík  (Miloš)
Blok 7: Martin Kolacia (koláč)
Blok 8: Pierre Stružka (pierres)
Blok 9: Jaroslav Haken (kraken)
Blok 10: Dalibor Fanta (bejzz)
Blok 11: Jindřiška Bartůšková (Spotik)
Blok HK:


Hosté:
Michal Višňovský (Wyssnna)
Pavel Mlýnek
Martin Červenka
Zdeněk Bandík
Stanislav Šmejkal
Tomáš Metelka (Metalíza)
Lukáš Purchart (Purchy)
Andrea Budáčová
Radovan Igliar (Proteo)
Miloslav Mikulčík (Miloš)
 
 
Zapisovatel: Pavla Slezáková (ČarodejkaPS), Podpis:___________________
Ověřovatel: Jiří Dostál (Jiřák), Podpis:___________________


Program
-------
0) Schválení zápisu z minulé schůze ze dne 28. 10. 2009 (zapisovatel)
X) Slovo předsedy na úvod ohledně situace s rozpočtem a řešení (jirak)
1) VIP (xylem)
2) Jednací řád (xylem, Metalíza)
3) odpousteni (pierres)
4) Dořešení podezřelých nákupů hardware od firmy Sekuras, debata o rozpočtovém řádu (Olymp2, Standa)
5) Stanovení odpovědnosti za pravdivost informací na webu finance.sh.cvut.cz (Standa)
6) Informace od DR SH (pav)
7) spoluprace se zahranicni univerzitou ve skolicim centru (pav)
8) Schvaleni precerpani rozpoctu 2009-2 bloku 10 o 3831 Kc a zaroven snizeni rozpoctu 2010-1 o tuto castku (bejzz)
9) Odpuštění členského příspěvku IT Zdeňkovi Horákovi (UID 7351) (Standa)
10) Schválení užívání nového loga pro prezentaci fitka (Číža)
11) Změna čerpání z rozpočtu fitka (Číža)
12) Povolení čerpání z globální rezervy na server pro kamery (Číža)
13) Rozhodnutí o tom odkud, se zaplatí revize blokových posiloven (Číža)
14) Pozastavení členství Tomáši Metelkovi na 99 dní za porušení pravidel sítě (Metalíza)
X) Různé

--------------------------------------------------------------------------------

---
(20:39)
Předseda klubu Jirak zahajuje schuzi a vyhlašuje přestávku, aby si představenstvo mohlo nastudovat program.
Xylem navrhuje vzít body z wiki, které nejsou dodány 24h pred zasedáním.

:: Osob s hlasovacím právem: 12


(20:41)
Debata o pořadí bodů.
 
bejzz "ty vole, já jsem to někde ztratil" - myšleno předvytištěný program, kde již bylo připraveno s předsedou klubu pořadí bodů.

Představenstvo kouká na wiki na záznam, vyškrtává body a dělá seznam. Předseda na tabuli píše pořadí bodů:
Předseda žádá představenstvo, aby se zdrželo zbytečných komentářů, protože je mnoho bodů k projednání.

 2) Jednací řád (xylem, Metalíza)
 8) Schvaleni precerpani rozpoctu 2009-2 bloku 10 o 3831 Kc a zaroven snizeni rozpoctu 2010-1 o tuto castku (bejzz)
 9) Odpuštění členského příspěvku IT Zdeňkovi Horákovi (UID 7351) (Standa)
 10) Schválení užívání nového loga pro prezentaci fitka (Číža)


(20:49)
:: Přichází Elishka
:: Osob s hlasovacím právem 13


Předseda shrnuje informace ohledně nového Jednacího řádu: Připomínky byly dodávány do konferenci.
Jediný sporný bod je jak uvádět hlasování osob do zápisu, tj. zda-li tam dávat hlasování jmenovitě či nikoli
 
Jirak: Připomínky?
Xylem: paragraf 7 upozornuje na platnost řádu ihned po schválení!
Představenstvo vesměs souhlasí
PierreS chce variantu 2, ale obává se, že není systém.
 
Dvě varianty předpisu
1) bez jmen
2) po jménech
 
Proteo: navrhuje "kontrolníček"
pierres: chce variantu 2, ale obává se, že není systém. nicméně má to zase výhody, že se to dá dát do zápis a když e někdo zapomene zapsat do prezenčky, je to dohledatelné.
 
Předseda čte znovu sporný bod a vysvětluje nejasnosti ohledně zvedání ruky.
 
Představenstvo vybírá varianty.
pro první je 8 osob, pro druhou je 5
 
Bude se hlasovat o variantě č. 1
 

::USNESENÍ: Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje jednací řád verze 2RC05 varianta 1.
::Cislo: 091101
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 12
::PROTI: 1
::ZDEZEL SE: 0
::Schváleno.


P. Mlýnek děkuje představenstvu za schválení a představenstvo se nadále bude řídit novým jednacím řádem.
 
Standa: návrhy na změny by se měly někam zapisovat
Xylem: co diskuse na wiki:
Představenstvo: hmmm


 8) Schvaleni precerpani rozpoctu 2009-2 bloku 10 o 3831 Kc a zaroven snizeni rozpoctu 2010-1 o tuto castku (bejzz)
 
bejzz: ve funkci budu i příští rok, takže pro vás je to finančně nula k nule
Metalíza: je to špatně položený požadavek, měl bys schvalovat spíše navýšení rozpočtu. bejzz přečerpal asi o x tisíc, ale on ty prachy utratil a co ted.
Kraken: to se jednou už stalo a už je to tu zase
Předseda: o tom se jasně mluvilo na rozpočtové schůzce.
PierreS: nechápu, proč si tam ten bod dával?
Metalíza: já tam vidím přečerpání o 6tisíc a předseda to tam nemůže jen tak jako přihodit.
Předseda: já tam ty piva musím ještě dořešit.
Debata na téma
Pierres: ať se tam napíše 6 tisíc něco nebo navýšení o přečerpanou částku. prostě ten blok to přečerpá a je to
čarodějka: jsem proti, protože je to za chlast a nesouhlasím
bejzz: ja s tím hospodařím zima-léto
Kraken: taky se mi to nelíbí, kdyby si to řekl dopředu, bylo by to o něčem jiným
Předseda: byl domluvený se mnou a na rozpočtové schůzce se
Kraken: já jsme žil v domnění, že je to jen z jednoho pololetí do druhého a ne přes celý rok.
Předseda: ne, dohoda byla jinak
Kraken: ok, pokud taková dohoda byla, tak se to nemusí schvalovat. ale je to někde písemně?
Předseda dohledává: rozpočet se dá převádět, čtu to z rozpočtové schůze 8.7. 2009
 
:: odešel PierreS
 
Kraken: dohledává a představenstvo debatuje.
Standa: na to není třeba se usnášet, to bylo o věcech v rámci roku.
Jiřák: jsme se dohodli že to bude takovým způsobem
Kraken: já bych to tedy schválil jednorázově a pak bych už přečerpání nedovolil
 
:: přišel PiereS
 
Metalíza: mám protinávrh - já bych mu to neschválil, ať to zaplatí ze svého.
Metalíza: mně jde jenom vo to, že tady někdo přijde s balíčkem peněz a vy si myslíte, že je Vám pak někdo dodá. Dřív tu byla stále rezerva a to je průserové chování.
Xylem na tabuli napsal možnosti
1- dát položku do fondu předsedy
2- přečerpání bl. 10 a) odečíst pak 2010-1
                     b) glob. rezervy
 
:: PierreS a Jindřiška odcházejí
 
návrh několika usnesení

bejzz: Ptam se ciste clenu predstavenstva, zda maji problem s timto usneseni, pokud ne jdeme hlasovat.
 
:: PierreS a Jindřiška přicházejí

::USNESENI: Představensvo schvaluje navýšení rozpočtu 2009-2 bloku 10 o 3831 Kc z globální rezervy a k tomuto bude přihlédnuto při tvorbě nového rozpočtu 2010-1
::Cislo: 091102
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 8
::PROTI: 0
::ZDRZEL SE: 5


Proteo: děláte si z rozpočtu hajzlpapír

Metalíza: v lednu 2007 se schvaloval rozpočet na první pololetí a taky nikdo neměl probléms  tím, že předseda zachvází s prostřekdy dle své vůle a pak to bylo o důvěře a víme, jak to dopadlo... Je fajn, že důvěřovali Olympovi..
Čarodějka: proč to řešíme pořád tu historii?
Konec diskuse.


::USNESENI: Představenstvo klubu SH odpouští IT členství Zdeňku Horákovi (UID 7351) z fondu HR, Důvod: prezident SU.
::Cislo: 091103
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 12
::PROTI: 0
::ZDEZEL SE: 1
::Schvaleno


9) Schválení užívání nového loga pro prezentaci fitka (Číža)
Předseda informuje o logu, představensvo kouká na návrh SiliconGym
 
::USNESENI: Představenstvo klubu SH schvaluje k užívání nové logo Fitcentra.
::Cislo: 091104
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 10
::PROTI: 1
::ZDRZEL SE: 2
::Schvaleno


  0) Schválení zápisu z minulé schůze ze dne 28. 10. 2009 (zapisovatel)
Seth: nemám zapracované všechny připomínky, omlouvám se.
bejzz: a můžeme schválit ty předchozí?
Předseda: nejsme schopni se asi se synchronizovat, tak to necháme na příště nebo později.



 1) VIP (xylem)
pierreS: nebylo by to VIP členství, ale zasloužilý člen?
představenstvo: pravidlo 24 hodin...
Standa: bude tam i Czenda?
Xylem: nebyl členem před 10 minutami.
 
Předseda předává na chvíli vedení schůze Xylemovi.
 
Xylem se ujímá slova, informuje seznamu a zdůrazňuje, že VIP je opravdu luxusní záležist. a navrhuje, aby na příští schůzi ti nescvháleni byli navrženi

Mlýnek: na počtu nezáleží!!! Když si jich zaslouží 10, tak 10!
Standa: bude probíhat debata?
představenstvo: ne
Standa: a měl někdo možnost?
Čarodejka: kdo chtěl, tak si zjistil
Seth: času bylo dost
Metalíza: jednání probíhá jistou formou diskuse
iC: žádná nebude
Standa: ale nikde nebyla možnost
Elisha: to že si chtěj povídat tihle, to snad ne? (a ukazuje za sebe, kde sedí Standa a Metalíza)
Standa: a za co to dostane Proteo a Kaspik?
Pernik: má k tomu někdo co říct?
Představenvo nechce diskutovat, ale chce hlasovat
Metalíza: ale tady v jednacím řádu je napsáno, že je to veřejné
Wyssna: tak odpovíte tomu Standovi?
Xylem: jaké jsou důvodu, proč nechceš, aby dostali VIP?

Diskuse o tom, zda se bude diskutovat.

Jarka čte důvody pro Protea a Kraken ji doplňuje z wiki a čte a čte a čte....
a pak se čtou důvody pro Kaspika
Odchází Čarodejka.


(21:47)
:: Přisel jirak
(21:48)
:: Přichazí Čarodějka


PierreS: myslíte si, že všechna práce současně navržených je srovnatelná s bývalými VIP? Ptám se na osobní názor.
Kraken: Je tam mnoho lidi, kteří udělali více a nemají VIP .... status VIP není jasně specifikován.
bejzz: někdo je více vidět a je kolikrát na stejné úrovni jako člověk, který je za serverem a tu práci prostě nikdnevidí.
PierreS s odpověďmi souhlasí, děkuje
 
Předseda: kdo zná Ondřeje Čečáka?
a kdo se přihlásil, toho zapsal na tabuli :-)
 
Pernik: VIP by měl dostat člověk, který už ze Strahova odešel.
Předseda: tak nějak souhlasí, mluví ke každému VIPu pár slov...
Xylem se hlásí
Proteo: no i když už je práce odvedená a člověk je stále aktivní, mělo by se mu odpustit hned.
Debata k tématu
Xylem: chtěl jsem podpořit tuhletu myšlenku Protea. Kuchy a P. Krejsa u jsou ve stádiu odchodu a vím, že na dění se podílejí předáváním zkušeností ze své činnosti. a pak dlouze mluví o práci pro klub Silicon Hill....
PierreS: no, koukněte na Standu, je VIP a vidím ho více než některé členy představenstva.
Standa: když jsem dostal VIPa, měl jsem pocit, že SU opouštím. ono to tak vypadalo, ale v 2006/2007 jsem se začal angažovat znovu a mluví také o to, co Proteo zlikvidoval, když odcházel. To byl důvod, proč jsem se vrátil a nedaří se mi ho odpustit. a opravdu si myslíte, že Kaspik by měl dostat VIP, když ho nejvyšší orgán SU chtěl vyloučit?

(22:00)
Předseda: je 22:02 (i když je teprve 22:01)

a prosí každého o vyjádření:
Petaa: VIP odcházejícím a chci zkrátit diskusi
blok3,4,5: já se zdržuji
blok6: pokud nejde dát alespoň titul zasloužilý člen, tak nic
blok7,8,9,10,11: já bych šel hlasovat
CKZ2: souhlasím s Petou
CKZ3: souhlasí se Petou a se Sethem
Předseda: jako předseda bych si k tou chtěl říct: Kraken ano, s Kaspikem nesouhlasím, Protea znám dlouho, osobní spory- dopadlo to jak to dopadlo, ondra Čečák- jeho přínos je značný. P. Krejsa dlouholetý zástupce bl. 11, schopný projektový manager, Installfest apod, měl by to dostat. Vít Kuchař, to je to samé. nová strukturovaná kabeláž, CNA apod. za ním na práce vidět je. Tím se neřiďte, tohle je můj osobní názor, nemusíte ho akceptovat.


::USNESENI : Představenstvo klubu SH uděluje status VIP člena Jaroslavu Hakenovi (UID 6666)
::Cislo: 091105
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 4
::PROTI: 2
::ZRZEL SE: 7
::Neprijato
 

::USNESENÍ Představenstvo klubu SH uděluje status VIP člena Jaromíru Kašparovi (UID 7929)
::Cislo: 091106
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 1
::PROTI: 10
::ZDRZEL SE: 2
::Neprijto
 
 
::USNESENÍ : Představenstvo klubu SH uděluje status VIP člena Radovanu Igliarovi (UID 8492)
::Cislo: 091107
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 4
::PROTI: 2
::ZDRZEL SE: 7
::Neprijato

 
::USNESENÍ : Představenstvo klubu SH uděluje status VIP člena Ondřeji Čečákovi (UID 10886)
::Cislo: 091108
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 6
::PROTI: 1
::ZDRZEL SE: 6
::Neprijato

 
::USNESENÍ: Představenstvo klubu SH uděluje status VIP člena Pavlu Krejsovi (UID 9448)
::Cislo: 091109
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 9
::PROTI: 0
::ZDRZEL SE: 4
::Schvaleno


Pernik: Beru zpět to, co jsem řekl před tím, že by se mělo hlasovat od těch lidech až odejdou. Hlasovat hned, dokud si je někdo pamatuje.
 
 
::USNESENÍ: Představenstvo klubu SH uděluje status VIP člena Vítu Kuchařovi (UID 4471)
::Cislo: 091110
::Osob s hlasovacim pravem: 13
::PRO: 9
::PROTI: 1
::ZDRZEL SE: 3
::Schvaleno


Metaliza: víte, jak se pozná, že něco funguje?
Standa: ta diskuse o kandidátech, která neproběhla byla docela žádoucí. a Jířáku, máš v tom prsty. Bylo návrhu 20, a pak Xylem čistič 10 a pak se to bralo jako cvičky.
Předseda: dost lidí s tím přišlo během prázdnin, takže jsme to tak sesbírali.
čarodějka: já už o udělení VIP začala někdy v květnu a pak se to odsouvalo bůhví proč.
Metalíza: Standa a Čarodějka maj pravdu. Nemělo by se to sbírat, ale prostě kdo navrhne, jde na řadu.

Předseda děkuje představenstvu za hlasování a VIP členům děkuje za jejich práci. A popojedeme dál.
Standa: jednací řád máte na wiki.


::Seth odchází.

 
Předseda se ujímá slova na úvod a chce bod 5 a 4.
Předseda: já jsem si teď dal volno a pak jsme se dozvěděl, co se tu dělo na minulém představenstvu a s každým členem jsem strávil nějaký ten čas.


::Jindřiška odchází.


Předseda osvětluje situaci ze svého pohledu, uznává svou chybu při mylné interpretaci financí, přesto současný systém financí shledává jako dostačující.
Vyjadřuje se k situaci s bývalým nákupčím klubu, Janem Schejbalem (Karel). Telefon byl Karlovi odebrán


::Přichází Jindřiška.

::Kraken odchází.

 
Perníkovi nestojí. (Strahováček)

 
::Přichází Kraken


Proteo: celkově se tu opakuje historie, mel by tu být finanční předpis. Představenstvo by se tím mělo zabývat dlouhodobě.
Standa: já souhlasím, že ten můj předpis by se neměl schvalovat, jen ho berte na zřetel. a k předsedovi: říkáš věci, které nejsou pravda. Například rozpočet byl vytvořen v centrále, takže si o něm měl vědet. Zbyněk mě pověřil k prezentaci jeho myšlenky: tady jsou předpisy na všechno a tady jde o penze to je do nejdůležitější, co vy tu řešíte


::Přichází Seth.


bejzz: k osobě Karla: pro mě je to uzavřené a nevěřím tomu, že by Charlie a Jirak chtěli klub poškodit, bohužel se to prostě přehlédlo. a možná máme k nějakému papíru už našlápnuto.
Čarodějka: předpis by to chtělo. Děkuji Jířákovi, že uznal chybu.

Technické poznámky o zodpovědnosti za finance.
 
Kraken: souhlasím s tím, aby se předpis vytvořil, jak řekl Proteo, tak historie se opakuje. Není kritické udělat chybu, ale je kritické chybu nenapravit. Vyjadřuje se k novému jednacímu řádu a apeluje na opravdu větší kontrolu finančních toků. 
Petaa: nebereme za to žádný peníze, takže když něco slíbí, že něco udělá jen mezi sebou a tak se nic neděje. Pokud jde ale o finance, tak bychom měli být obezřetnější.
Proteo: činnost klubu by měla být hlavně rozvoj, nikoli výdělku.
Předseda přechází k bodu 5 a čte dodané informace k němu.


---
5) Stanovení odpovědnosti za pravdivost informací na webu finance.sh.cvut.cz (Standa)
 
Standa: Já si nemyslím, že tento bod by měl bejt vyjebávací, jen si myslím, že současný systém, jak se dávají peníze na finance je špatný.
Dále poukazuje na problémy na finance.sh.cvut a věci nevyjasněné položky v serverech apod.
Jirak: Ten systém funguje za mého předsedování takhle motivačně, ze když peníze zbudou, když se někde ušetři a může se to použít na něco jiného.
Standa: A taky na financích nejsou všechny položky
Xylem: Dej si F5
Standa: Aha... minulý týden to tam nebylo
Xylem: A máš tam 86 Kč a za to do Karibiku nepojedeš!
Standa: Kdo je odpovědný za to, že tam je něco špatně?
Xylem: U této položky došlo k chybě, že nebylo přiřazeno, z jaké položky je to čerpáno.
Jirak: Jak je to rozbalovací menu, nastala chyba...
Standa: Ok, technická chyba chápu, ale kdo je za to zodpovědný?
Jirak: Každý, kdo hospodaří s danou položkou by si to měl hlídat.

Debata mezi Standou, Jirakem a Xylemem. Vysvětluje se vše jako chyba.

Standa: Ok, takže za položku nese zodpovědnost člověk, který ji spravuje. přesto si myslím, že je důležité, aby se řeklo, co lze a co neleze:
Jiřák: Domluvy bohužel neplatí, bude potřeba to nějak vyřešit.
Standa: Jo... no vo tom po tom...
Koláč: Jak se dostanu k těm položkám na financích?
Standa radí, jak hacknout finance.
Pernik: Jak na to Standa narazil s tou sítí, ... Kdybych v sítích dal dovolenou v Karibiku, tak mi jí asi nikdo neschválí. a mělo by to být o důvěře. a když za mnou někdo přijde, tak já mu všechny položky milerád vysvětlím.
Kraken: Ten přístup je noc pěknej, ale já jsem zažil i věci před touto érou. bohužel tohle říkal i Šalis. a tím Tě nechci srovnávat.
Rád by eliminoval prostor pro manipulaci.

Diskuse k tématu.
 
Petaa: Lze doplnit na finance odpustky a také infoschůzky?
iC: Odpustky se stále řešej.
Jarka: Proč nepřijdeš na představenstvo a nezeptáš se?
Pernik: Ja jsem to platil ze svých peněz a to bylo tak super nabídka, že jsem jí vzít musel.(mluví o koncentrátoru) a dělal jsem to s dobrým vědomím a mám z toho v podstatě radost
Jirak: Některé věci jsme i půjčili CISCu
 
 
::Odchází Jeniik


Pernik: Jde mi o pružnost
Metaliza: Mně se nelíbí, že říkáš, že bys ho neměl (VPN a nějaký povídání kolem, který fakt nestíhám psát)
Pernik: Dá se routovat na linuxovém serveru.
Jarka: Je to k tématu?
Jirak: je to k tématu
Metalíza: takže se tím můžeme chlubit?
Jirak: jsme OT
Standa: nejsme OT
Penik: byl jsem připraven, ze koncentrátor klidně vezmu pro sebe
Standa: síť by mohla pracovat tak, ze bude mít více peněz než na co je rozpočet a schvalejí se věci i na který nebudou peníze.
Pernik: měli bychom někdy pracovat ročně, ovšem zde se to potýká s jistými problémy...
 
Dialog  Standa <-> Pernik
 
Xylem: k serveru pro kamery- stav považuji za havarijní. nemáme nákupčího. oslovím tři dodavatele hardwaru a na základě výběru vybereme a objednáme.
Petaa: co je to za servery a jak to teď funguje?
Číža: asi dva roky ty kamery nejdou, tak jsem o tom nemluvil. Máme koupený software ystem, který je schopen táhnout 25 kamer, nicméně server to neutáhne. dle požadavků jsem mluvil s Charliem a Karlem. volal jsem na technickou podporu , přece jen jde o 60k) a domluvíme se i s Xylemem.
Kraken: ten server by měl zvládat kolik kamer?
Číža: 25 a dá se rozšířit
Stěžuje si na to, že mu nikdo neposlal odpověď na jeho email.
 
Ve fitku je 9 kamer a z toho 3 nefungujou
 
Debata nad stavem kamer a počtem a možnostmi serverů a také software.
 
Standa si doplňuje informace také o UPS.
Číža potřebuje 60k
bejzz: jde o řešení současného havarijního stavu, já bych hlasoval.
 
Debata nad tom, co s těmi financemi a co schválit a odkud.
 
Standa: Číža to podal tak, že to snad
Poci: kolik je v globální rezervě?
Jirak: to je jedno! Aj kdyby ta rezerva byla vyčerpaná tak se to snad koupí, ne?
 
Debata nad přesunem položek ve financích.
 

::USNESENÍ: Představenstvo klubu SH schvaluje čerpání částky 70 tis. Kč z globální rezervy za účelem koupě serveru pro kamerový systém
::Cislo: 091111
::Osob s hlasovacim pravem: 12
::PRO: 9
::PROTI: 0
::ZDRZEL SE: 3
::Schváleno.
 

::Jarka odchází.


Jirak: takže zbytek ty servery necháme na příští schůzi?
->ANO
 
Standa informuje o svých představách v navrženém rozpočtovém řádu.
 

::Seth a Kraken odchází.


Standa dává domácí úkol, aby si představenstvo Standův návrh přečetlo
 

::Kraken přichází.


Jirak souhlasi s domácím úkolem.
Jirak se vrací k bodu 3 a Pierres informuje.
Čarodějka: Jééé, já jsem zapomněla  psát
 

::USNESENÍ : Představenstvo SH schvaluje odpustěné základního čl. příspěvku (zákl. členství) pro UID 3989 Petra Sedláčka a Martina Kytku (UID 8303) z fondu bloku 8.
::Cislo: 091112
::Osob s hlasovacim pravem: 10
::PRO: 7
::PROTI: 0
::ZDRZEL SE: 3
::Schváleno.
 

::Odchází jířák a poci.


P. Mlýnek se ujímá slova a informuje o spolupraci i kyjevskou universitou a odkazuje na informace v konferenci vedeni. Spolupráce by měla být až od začátku dalšího roku
 

::Přichází Jiřák a poci.

 
Xylem: a oni mají zájem o naše kurzy a my na to máme kapacitu? myslím personální?
Mlýnek: 2-3 studenti, SUZ jim dá ubytovaní na Strahově, takže stejně budou naši členové.
Miloš: obereme naše studenty o kapacitu?
Mlýnek: to bude vše ještě diskutováno
Xylem: já si to umím představit za 2- 3 ale co za rok třeba s 20 clenu a co když nám to rozflákaj?
Jirák: jsi OT
Standa: co oni po nás vlastně chtěj?
Jirak: snizit naklady na školící centrum a oni budou pořádat kurzy
Mlýnek povídá o možnostech
Standa: proč to nedělá ČVUT
Miloš: jestliže je to v dopoledních hodinách, tak je to super a geniální nápad
Mlýnek: je to jedna z možností
bejzz: chválíme záměr
Pavel Mlýnek: výhody: spolupráce se zahr. universitou,peníze za výuku, jazykové kurzy.
Metalíza: jaký peníze za výuku?
Standa: když už tam budou cizí lidi, tak navrhuji pojistit školící centum
Xylem: extra zrcadla!
 


::USNESENÍ: Představenstvo schvaluje záměr spolupráce klubu SH s universitou KROK
::Cislo: 091113
::Osob s hlasovacim pravem: 10
::PRO: 8
::PROTI: 0
::ZDRZEL SE: 2
::Schvaleno.


::Elishka odchází

 
Číža bere věci jako urgentní: na PR chce peníze z toho, co mu zbude. Chce trička a podpořit tak teamového ducha.
Kraken: řekni částku


::Poci odchazi.


::USNESENI:Představenstvo klubu SH schvaluje změnu účelu čerpání financí v projektu Fitcentrum a to do výše 30 tis. Kč.
::Cislo: 091114
::Osob s hlasovacim pravem: 8
::PRO: 6
::PROTI: 0
::ZDRZEL SE: 2
::Schvaleno.



Koláč se ujímá slova a představuje ISC


::PierreS odchází


(0:16)
Matěj kamenický a Štěpán Lučka se ujímají slova a informují o situaci o spolupráci.
Koláč doplňuje informace o tom, že by využívali sál
Číža: jste ochotni zaplatit energie?
Štěpán Lučka: jste velký klub..
Standa: SH platí centrále 700 tis ročně

Debata o kalkulaci
 
Xylem: kolik byly pro vás neúnosné nabídky?
Matěj Kamenický: Za hodinu a půl a za hodinu chtěli 1000 Kč (bráno jako 2 hodiny)
Xylem: ptalijste se na prostory ve škole?
Matěj Kamenický: Strahov je Strahov
Miloš bude-li to zdarma, tak, pozor na kapacitu!
Standa: školicí centrum nás stojí zhruba 1 milion ročně a tady není prostor pro charitu.a informuje o tom, kolik nás školicí centrum stojí.
Čarodejka: lektoři jsou zdarma a kolik jste ochotni platit?
Matěj: jsou zdarma, kolik platit můžeme nevíme.
Xylem: obávám se, že to nebude fungovat..
 
Diskuse k tématu.
 

::USNESENÍ: Představenstvo klubu SH propůjčuje KLUBU ISC CTU Prague sál ve školicím centru pro kurzy Salsy do konce listopadu 2009 zdarma. Kurzy budou probíhat 1xtýdně.
::Cislo: 091115
::počet osob s 8
::PRO: 8
::PROTI: 0
::ZDRZEL SE: 0
::Schvaleno.

Jirak informuje o zbylých bodech


---
(0:37) Předseda klubu Jiří Dostál ukončuje schůzi.

--------------------------------------------------------------------------------

MD5 hash tohoto zápisu je: c716dd755a3c7682422efde9d05e085a